Zaloguj Się
Witamy w
hanzalink
lub zarejestruj
Your cart is currently empty.

Hanzalink – jesteśmy grupą specjalistów zajmującą się dystrybucją i obróbką mechaniczną materiałów z tworzyw sztucznych znajdujących zastosowanie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu.

Dzięki szerokiemu asortymentowi nasza hurtownia jest w stanie w pełni zaopatrzyć klienta w półprodukty takie jak płyty, rury i tuleje. Dodatkowo rozwinięty park maszynowy umożliwia wykonanie niezbędnej obróbki na maszynach CNC.

Ponadto, W odpowiedzi na wymagania i potrzeby współczesnego rynku naszą ofertę opieramy na produktach najwyższej jakości, sprowadzamy tworzywa najlepszego gatunku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Nasi klienci mogą również liczyć na konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień, wsparcie techniczne naszych specjalistów pod kątem wyboru najlepszych tworzyw sztucznych.  Wykwalifikowana kadra jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Najwyższą klasę i jakość obsługi zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi ukierunkowanemu na klienta, szeroka gama produktów umożliwia kompleksową realizację zleceń.

Z racji na prowadzenie zakładu obróbki skrawaniem w naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne narzędzia wykorzystywane do kształtowania tworzyw sztucznych. Oferujemy m.in. frezy, wiertła, noże najwyższej klasy.

o nas

O Nas

Tworzywa sztuczne (płyty, rury, tuleje) – PE, PA, PEEK, POM,

Guma techniczna (maty, rolki)

Detal na zamówienie

Prowadnice

Docinanie elementów CNC

Narzędzia do obróbki mechanicznej (frezy)

Shopping Basket

Bądź na Bieżąco

Chcesz być na bieżąco z informacjami o naszym asortymencie i nowych produktach wprowadzanych do naszej oferty?

Zapisz się do newsletera już dziś !